VISA1234 5678 9098 325401/21

E-shopy stvorené na predaj

...lebo na čo Vám je e-shop, ktorý nepredáva?

Požiadať o cenu

Presvedčivý

E-shopy sú na to, aby generovali zisky a e-shop, ktorý Vám zisky negeneruje je Vám pri najlepšom na okrasu. V takom prípade by pre Vás bol lepšou investíciou Bonsai na Váš pracovný stôl. Pri tvorbe e-shopov používame naše dlhoročné skúsenosti a znalosti psychológie predaja na maximalizovanie Vašich ziskov.

Na mieru

Dizajn, ktorý Vám predstavíme nebude skopírovaný z internetu, ale vyrobený na mieru Vášmu podnikaniu. Pri tvorbe e-shopov nepoužívame tzv. šablóny a pluginy využívame minimálne. Funkcionalitu prispôsobíme Vašim potrebám a e-shop prepojíme s Vašim dodávateľom a kuriérskymi službami.

Upraviteľný

Každý e-shop prepojíme na CMS, (napr. Wordpress) ktorý Vám umožní jednoduchú správu Vašich produktov a objednávok. Síce na tvorbu nepoužijeme šablónu, ale čistý kód, tému Vášho e-shopu naprogramujeme tak, aby ste si ju mohli jednoducho upravovať z Vášho adminu.

Bezpečný

Zákazníci Vám posielajú citlivé informácie a našou povinnosťou je ich chrániť. V našich e-shopoch implementujeme najnovšie bezpečnostné štandardy na zabezpečenie ochrany proti útokom tretích strán. Svoj e-shop teda môžete riadiť s pokojom na duši a venovať sa naplno tomu, čo je pre Váš biznis dôležité.

Ako tvoríme e-shopy vo Vigeo?

Od prvého stretnutia po nadupaný e-shop

Požiadať o cenu
12345