Profesionálne webstránky

Unikátne, rýchle, intuitívne a hlavne na mieru

Požiadať o cenu

Jedinečnosť

Stránky netvoríme zo šablón ale poctivo ich programujeme. Takto Vám dokážeme zaistiť jedinečný dizajn, ktorý sa neodlišuje iba obrázkami a textami. Vlastný kód nám umožňuje ponúknuť Vám prakticky neobmedzenú škálu služieb od komplexných úkonov na serveri, cez špecifickú funkcionalitu až po atraktívne animácie na mieru pre Vašu stránku.

Rýchlosť

Aj tá najlepšia stránka Vám je na nič keď Vaši návštevníci strácajú trpezlivosť pri jej načítavaní. Podľa štúdie od spoločnosti Google Inc. sa dlhším načítaním stránky zvyšuje pravdepodobnosť odchodu návštevníka zo stránky. Preto pri tvorbe stránky dbáme na jej rýchlosť, aby Vaši budúci zákazníci, klienti či fanúšikovia nemuseli dlho čakať.

Informatívnosť

Pekné efekty a animácie sú fajn, ale dokážu návšteníci nájsť čo hľadajú? Vaša webstránka by mala byť v prvom rade prezentácia Vašej spoločnosti a preto je u nás najdôležitejšia informatívnosť a intuitívna navigácia stránky - animácie a efekty to všetko len okorenia.

Responzívnosť

Vzhľadom na to, že viac ako 90% ľudí používa mobil na prehliadanie internetu by bola škoda keby Vaša nadupaná webstránka nefungovala poriadne poriadne na mobile. Každú stránku, ktorú tvoríme automaticky prispôsobujeme aj na tablety a mobily. Nemusíte nás o to žiadať.

Ako prebieha tvorba webstránky?

Od prvého stretnutia po novú webstránku

Požiadať o cenu
12345